logo Paťa Balkó

2 izb. byt s parkovaním
Dunajská Lužná

Ponúkame exkluzívne na predaj útulný 2-izbový byt v tichej a obľúbenej lokalite v Dunajskej Lužnej. Jedná sa o tehlovú stavbu z roku 2014 v nízkopodlažnej bytovke mimo hlavnej cesty.

Prejdite sa po nehnuteľnosti s našou kamerou...

2 izbový byt

Dunajská Lužná
146 999
  • vrátane provízie RK
  • vybavenie úveru
  • právne služby
  • administratívne služby

Očami nášho fotografa...

Dispozícia

Byt sa nachádza na 1. poschodí z troch na Úzkej ulici vo štvrti novostavieb s detským ihriskom a ponúka obytnú plochu 48,2 ㎡. K bytu prislúcha navyše balkón o výmere 3,75 ㎡, na ktorom si noví majitelia môžu vychutnať rannú kávičku. Pri vstupe do bytu sa nachádza priestranná chodba. Po ľavej strane vojdete do presvetlenej spáľňe s priestorom 11,61㎡ a po pravej strane je priestranná kúpeľňa s vaňou a WC. Kuchyňa a obývacia izba sú riešené spolu ako jedna veľká spoločná miestnosť, z ktorej vedie vstup na balkón

Okolie

Nachádza sa 5 minút pešo od centra Dunajskej Lužnej a od autobusovej zástavky s priamym spojením do Bratislavy do 30 minút. Ponúka všetko potrebné pre kvalitný život. Veľkou výhodou je, že byt má vlastné parkovacie státie.

Dunajská Lužná sa vyznačuje ako pokojná lokalita v blízkosti prírody s plnou občianskou vybavenosťou. Je na skok od rieky Dunaj a krásnych jazier, má vybudované cyklotrasy. Obec má výborné autobusové či vlakové spojenie s hlavným mestom a okolím, ako aj cestnú infraštruktúru na rýchlostnú cestu, obchvat či diaľnice. Nachádzajú sa tu škôlky, základná škola, obchody, potraviny a supermarkety, zdravotné stredisko, lekárne, notár, zubná ambulancia, čerpacia stanica či rôzne reštaurácie, kaviarne a športoviská.

Čím je táto ponuka výnimočná?

Mám záujem o 2 izb. byt s parkovaním v Dunajskej Lužnej

Odoslaním formulára potvrdzujete, že ste sa oboznámili s našimi pravidlami ochrany osobných údajov.