logo Paťa Balkó

2-izbový byt na Výstavnej ul. v Nitre

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Výstavnej ulici, časť Chrenová. Byt s rozlohou 65㎡, má balkón, prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2016.

Dispozícia

Bytový dom je zateplený a má nový výťah. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kde sa nachádza samostatné WC a miestnosť na odkladanie vecí, ďalej kúpeľňa, kuchyňa s komorou, obývačka ktorú je možné predeliť na dve samostatné izby a spálňa. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka autobusová zastávka, potraviny, lekáreň, zdravotné stredisko. Náklady na byvanie 200€ + elektrina, plyn (35€) Rada Vás privítam na osobnej prehliadke. V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

2 izbový byt

Výstavná ul., Nitra
150 000
  • vrátane provízie RK
  • vybavenie úveru
  • právne služby
  • administratívne služby

Okolie

V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka autobusová zastávka, potraviny, lekáreň, zdravotné stredisko.

Galéria

Video obhliadka

Mám záujem o 2-izbový byt na Výstavnej, Nitra

Odoslaním formulára potvrdzujete, že ste sa oboznámili s našimi pravidlami ochrany osobných údajov.