Apartmány v španielsku

naše Projekty
myramar costa, mijas

Predstavujeme vám nový projekt „Myramar Costa“ – exkluzívne byty na predaj v Mijas, na západnom pobreží Costa del Sol. Táto jedinečná lokalita sa nachádza v tesnej blízkosti El Faro de Calaburra a Chaparralu. Je to ideálne miesto na vychutnávanie si krás prírody a jedinečného prostredia, ktoré Mijas ponúka. Len 700 metrov od Stredozemného mora a na úpätí La Sierra de Mijas, s priamym spojením do Malagy a hlavných miest La Costa del Sol.

Projekt Myramar Costa ponúka celkovo 55 novopostavených apartmánov v Mijas, s rôznymi typmi od 1-izbových po 3-izbové byty, rozdelené do troch budov. Zo svojich terás si môžete vychutnať východ a západ slnka, pohľad na Stredozemné more a okolité borovicové lesy.

Okrem dizajnových apartmánov s precíznymi dokončovacími prácami, Myramar Costa poskytuje aj viac ako 7 000 m² zelených plôch so záhradami. Nájdete tu bazény, multifunkčnú spoločenskú miestnosť s wifi, gurmánsky priestor, paddle court, detské ihrisko, fitness centrum a vonkajšiu relaxačnú zónu. Všetko pre váš pohodlný život a kontakt s prírodou bez toho, aby ste opustili priestor.

royal palms, mijas

Luxusné apartmány s 1-3 spálňami a penthousy posadené na kopcoch nad Mijas Costa s nádherným výhľadom na zafírovo modré Stredozemné more, nájdete Royal Palms Mijas. Rezort, čo by kameňom dohodil od golfového ihriska Mijas a základom luxusu na slnečnom pobreží, je vyvinutý s moderným dizajnom a sebadôverou, uznávaným developerom s viac ako 20-ročnými skúsenosťami.

Tieto špičkové apartmány sa rozprestierajú na veľkom pozemku s plánmi pridať širokú škálu vybavenia vrátane športu a voľného času, okrem toho, že sú len kúsok od dobre zavedeného mesta La Cala de Mijas a zlatých dún, jeho pláže s mnohými „chiringuitos“ a dostatkom priestoru pre rodiny s deťmi na relaxáciu a vychutnanie si španielskeho pokoja.

Mesto La Cala de Mijas môže poskytnúť všetky potrebné potreby s dostatkom lekárov, ordinácií, zubárov, bánk a právnikov, ako aj supermarketov a širokej škály butikov, reštaurácií a barov.

ALYA MIJAS, MIJAS

Alya Mijas je moderný a inovatívny projekt nových dvojdomov na Riviera del Sol v Mijas, s úchvatným výhľadom na Stredozemné more. Tieto nádherné domy s 3 až 4 spálňami ponúkajú zastavanú plochu od 120 m² do 145 m², rozloženú na dvoch poschodiach. K dispozícii je tiež krásna záhrada a možnosť pridať súkromný bazén, aby ste si mohli naplno užiť slnečné dni.

Každý dom bol navrhnutý s dôrazom na kvalitu a pohodlie, pričom vonkajší priestor je ako stvorený na vychutnávanie si jedinečného podnebia pobrežia Costa del Sol. Predstavte si, ako si užívate príjemné večery na svojej terase s výhľadom na more alebo osviežujúci kúpeľ vo vlastnom bazéne. Nechajte sa zlákať týmto výnimočným projektom a objavte svoj nový domov v Alya Mijas.

vitta marina, mijas

Vitta Marina je moderný a funkčný uzavretý rezidenčný komplex, ktorý predstavuje ideálne miesto pre váš budúci život. Projekt zahŕňa 72 jedno-, dvoj- a trojizbových domov situovaných na prízemí, prvom poschodí alebo v podkroví. Všetky ubytovacie jednotky sú orientované na juh alebo juhozápad, pričom mnohé z nich ponúkajú očarujúci výhľad na more. Apartmány na prízemí disponujú nádhernými záhradami, zatiaľ čo penthousy sa môžu pochváliť priestrannými terasami. Každý dom má aspoň jedno parkovacie miesto a skladový priestor.
Spoločné priestory sú navrhnuté pre oddych a šport v kľudnom prostredí. V prístave Célere Vitta nájdete výborné záhradné priestory so spoločným bazénom, modernou posilňovňou a spoločenskou gurmánskou miestnosťou, kde môžete naplno využiť svoj voľný čas.
Dbali sme na každý detail, aby sme pre vás vytvorili dokonalý domov. Ponúkame atraktívne bývanie s mestským, exkluzívnym a funkčným dizajnom, vybavené podľa najvyšších štandardov. Okrem toho máte možnosť vybrať si z rôznych prispôsobení, aby sme vyhoveli vášmu individuálnemu vkusu.
Príďte a objavte svoje nové bývanie vo Vitta Marina, kde sa snúbi komfort, štýl a kvalita života!

evergreen homes, MIJAS

Nový komplex Evergreen Mijas sa nachádza na ideálnom mieste – hneď vedľa golfového ihriska El Chaparral, len pár metrov od rovnomennej pláže, v blízkosti dynamickej nočnej zóny La Cala de Mijas a historického centra mesta Fuengirola. Tento komplex je skutočne bezkonkurenčným miestom, kde si môžete po celý rok vychutnávať najlepšie stredomorské podnebie.Evergreen Mijas je strážený rezidenčný komplex, ktorý pozostáva z 80 troj- a štvorizbových domov.Evergreen Mijas je strážený rezidenčný komplex, ktorý pozostáva z 80 troj- a štvorizbových domov. Tieto meštianske domy sa vyznačujú inovatívnym, moderným a funkčným dizajnom, ktorý harmonicky splýva s malebnou prírodou. Okrem nádherných záhrad, relaxačných zón a spoločného bazéna, obyvatelia získavajú aj prístup k priľahlému športovému a rekreačnému centru, kde nájdu padelové kurty, kúpele, fitnes a oveľa viac!
Všetky domy sú orientované na juh alebo juhozápad, čo zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla. Vždy sa snažíme o dokonalú kombináciu dizajnu a pohodlia. Priestranné obývacie priestory boli navrhnuté so zmyslom pre detail, aby ste si ich mohli naplno užívať. Každý dom má krásne záhrady, kde si môžete vychutnať západ slnka. Špecifikácie odrážajú kvalitu, ktorú by ste očakávali od takéhoto špičkového projektu – so vstavanými spotrebičmi a integrovaným LED osvetlením, ktoré vyžaruje teplo a eleganciu. Všetky domy sú navyše vybavené klimatizáciou..

Soleia Living el Chaparral

Vitajte v Soleia Living, El Chaparral, Mijas – rajskom útočisku v srdci pobrežia Costa del Sol. Tento exkluzívny komplex so 69 domami prináša moderný pohľad na tradičnú andalúzsku architektúru. Starostlivá orientácia na juh a úchvatný výhľad na Stredozemné more dotvárajú atmosféru tohto objektu, ktorý sa nachádza hneď vedľa prestížneho golfového klubu El Chaparral.
Priestranné a premyslene navrhnuté terasy umožňujú plynulé prepojenie vnútorných a vonkajších priestorov. Toto harmonické spojenie je ideálnym miestom na obdivovanie nádherných morských výhľadov a zažitie pokoja, ktorý ponúka len takéto idylické prostredie.
Každá izba je vybavená veľkými oknami, ktoré maximalizujú prísun prirodzeného svetla. Veľkorysé terasy so záhradou vás okamžite spoja s okolitou prírodou. Kuchyne sú navrhnuté v otvorenom priestore, vybavené talianskym nábytkom a kompletne zariadené. Dostupné sú rôzne možnosti prispôsobenia.V kúpeľniach nájdete sanitárnu keramiku z glazovaného porcelánu a sprchové vaničky zo živice.
Od prvého okamihu vás uchvátia prírodné krásy okolia a panoramatické výhľady. Soleia Living je oázou pokoja, kde nájdete dokonalú rovnováhu mysle, tela a ducha pod teplým stredomorským slnkom.
Spoločné priestory v Soleia Living zahŕňajú veľké bazény so soláriom a výhľadom na more, golfové ihrisko a vonkajšie priestory na socializáciu. Kompletná vybavenosť zahŕňa posilňovňu, saunu, turecké kúpele, gril a spoločenské coworkingové priestory. Pokojný a luxusný život, ktorý ponúka Soleia Living El Chaparral, je jedinečným zážitkom.

célere sunrise

Predstavujeme vám moderný uzavretý rezidenčný komplex „Celére Sunrise“ v Mijas, ideálne miesto na život. Tento exkluzívny projekt ponúka iba 46 dvoj- a trojizbových domov, rozdelených do dvoch samostatných blokov. Niektoré z týchto domov majú priestranné terasy s nádherným výhľadom na more, zatiaľ čo prízemné byty disponujú veľkými záhradami, kde si môžete vychutnať pokojné prírodné prostredie.Každá rezidencia zahrňuje parkovacie miesto a skladovaciu miestnosť v súkromnej urbanizácii, ktorá ponúka komunitný bazén, krásne záhradné plochy a oddychovú zónu.Celére Sunrise sa nachádza v obci Mijas Costa, strategicky umiestnenej medzi mestami La Cala de Mijas a Fuengirola, len 2 minúty chôdze od krásnej pláže Marina. Táto výstavba ponúka nespočetné množstvo možností pre voľný čas a služby, vrátane niekoľkých prestížnych golfových ihrísk, ako je „Chaparral Golf Club,“ vzdialený menej ako dva kilometre, nákupných centier, supermarketov, reštaurácií a zdravotného strediska.La Cala de Mijas sanachádza v unikátnom prírodnom prostredí s vynikajúcim dopravným spojením. Je pripojená na diaľnicu Costa del Sol A-7 a blízko vchodov na spoplatnenú diaľnicu AP-7. Medzinárodné letisko v Malage je len 25 minút jazdy a železničná stanica Maria Zambrano 40 minút jazdy. V blízkosti sa tiež nachádzajú významné destinácie ako Puerto Banús, historické centrum Marbelly a Fuengirola.

16 + Collection
Kolekcia 16+ je exkluzívny projekt, ktorý zahŕňa len 19 luxusných domov v prestížnom letovisku El Higueron s nádherným výhľadom na Fuengirolu. Tento komplex sa nachádza iba 2 minúty od nákupného centra, železničnej a autobusovej stanice, ako aj od Higueron Sport Club and Spa.

Každá nehnuteľnosť je rozložená na dvoch poschodiach a ponúkame rôzne typy: Garden Villas, Garden Villas+, Sky Villas a Sky Villa Solariums.

Všetky domy sú orientované na juhozápad, čo zaručuje úchvatný výhľad do údolia pod nimi.

Názov nehnuteľností je odvodený od ich 16-metrových fasád, ktoré otvárajú domovy prírode, pričom zachovávajú maximálne súkromie. Všetky miestnosti sú navrhnuté tak, aby sa otvárali na priestrannú terasu.

Interiéry sú priestranné a svetlé, s podlahovou plochou až 130 m². Váš nový domov zariadime s dôrazom na detaily, na ktorých vám záleží. Ponúkame kompletne personalizované služby, aby ste sa cítili pohodlne. Každá nehnuteľnosť zahŕňa aj dve parkovacie miesta a sklad.

Komplex disponuje nádherným nekonečným bazénom, obklopeným sviežimi, upravenými stredomorskými záhradami. Nájdete tu aj coworkingový priestor, ideálny pre vás a vašu rodinu.

ayana estepona

140 exkluzívnych rezidencií a penthousov zasadených do tropickej uzavretej komunity. Premyslene navrhnuté architektom Villarroelom Torricom tak, aby hladko splynuli s prostredím, Ayana zdôrazňuje typický životný štýl a ležérnu atmosféru Estepony. Inteligentný manažment svetla a tepla, využívajúci najnovšie technológie bezdrôtovej domácej automatizácie od spoločnosti Lutron, poskytuje skutočne futuristický zážitok z inteligentného bývania ako štandard.

Café Lounge a coworkingový priestor v Ayane slúžia na rôzne účely – ako salónik, kaviareň, coworkingový priestor a chill out zóna pre obyvateľov Ayany. Elegantný krytý bazén a spa sú jednou z hlavných čŕt tohto projektu. Starostlivo navrhnuté ako miesto na odpočinok, premýšľanie a dobitie energie, ponúkajú celý rad procedúr.

Pre tých obyvateľov, ktorí sa chcú udržiavať v kondícii, je k dispozícii dobre vybavená telocvičňa.

Sunset bay estepona

Culmia Sunset Bay Estepona je výnimočný rezidenčný projekt situovaný v jednej z najlepších oblastí pobrežia Costa del Sol. Tento nádherný komplex sa nachádza v rozľahlej časti mesta Estepona, len 300 metrov od pláže a 5 minút jazdy od centra mesta. Z vášho nového domova môžete pešo alebo na bicykli prejsť len pár metrov, ktoré vás zavedú na pláže a pobrežnú cestu Malagy, kde si môžete vychutnať epickú krásu Stredozemného mora. V blízkosti sa nachádzajú idylické miesta ako prístav Estepona, Puerto de la Duquesa, Sotogrande a exkluzívny Puerto Banús.

Pre milovníkov golfu je Culmia Sunset Bay Estepona obklopená renomovanými ihriskami ako Valle Romano Golf & Resort, Estepona Golf a Club de Golf Finca Cortesín. Okrem toho v jeho blízkosti nájdete všetky druhy služieb, ako je nemocnica s vysokým rozlíšením Estepona, malé nákupné centrum so supermarketmi a lekárňou, školy, športové areály a kúpele. Všetko máte na dosah ruky.

Váš nový domov Culmia Sunset Bay Estepona ponúka 41 apartmánov s 1, 2 a 3 spálňami, ktoré poskytujú panoramatický výhľad na more a majú privilegovanú juhozápadnú orientáciu. Každý apartmán má garážové miesto a skladovací priestor. Rezidencia ponúka rôzne spoločné priestory: dva bazény so soláriami, ktoré si môžete vychutnať počas najteplejších mesiacov, rozsiahle záhradné plochy navrhnuté terénnym tímom, čitáreň a vonkajšiu posilňovňu. K dispozícii je aj spoločenský klub, telocvičňa, putting green, relaxačná zóna a kardiochránený priestor.

Rôzne typy a veľkosti domov vám umožnia vybrať si možnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a životnému štýlu. Môžete si vybrať medzi nádhernými penthousmi s veľkými terasami alebo úžasnými apartmánmi na prízemí so záhradami. Každý prvok a detail bol starostlivo vybraný, aby sa Culmia Sunset Bay Estepona stala vaším budúcim domovom.

mirador de estepona

Tieto nádherné apartmány s výhľadom na more a mesto Estepona sú umiestnené v jedno-, dvoj- a trojpodlažných budovách a ponúkajú možnosť výberu medzi dvoj-, troj- alebo štvorizbovými jednotkami. Plochy apartmánov sa pohybujú od 115 m² do 311 m² a sú vybavené terasou alebo záhradou, ako aj parkovacím miestom.

Môžete si vybrať medzi súkromnou záhradou s úchvatným panoramatickým výhľadom alebo rôznymi vyhliadkami s najlepším výhľadom na more a/alebo hory.

Každý apartmán sa môže pochváliť vynikajúcim priestorovým usporiadaním, kvalitnou konštrukciou a širokou škálou interiérových a exteriérových povrchových úprav. Každý byt je vybavený systémom domácej automatizácie, klimatizáciou a niektoré jednotky majú aj krb v obývacej izbe. Kuchyne sú plne vybavené a kúpeľne sú navrhnuté s použitím najnovších materiálov.

Z vášho nového domova budete môcť využívať širokú škálu výhod a služieb: • 24-hodinová bezpečnostná služba. • Concierge služby. • Celoročne vyhrievané infinity bazény s termálnym vstupom a 1000 m² vodnej plochy s plážovým efektom. • Tropické záhrady s bujnou vegetáciou, športové areály (tenisové a paddle kurty) a posilňovňa s rozlohou 1000 m². • Detské kútiky. • Bazénový klub pre majiteľov nehnuteľností.

Alcaidesa home

Apartmány a penthousy s 2, 3 a 4 spálňami, situované vo veľkolepom komplexe, ktorý ponúka bazény, zelené plochy, posilňovňu a spoločenský salónik. Tento komplex sa nachádza v Alcaidesa a poskytuje úchvatný výhľad na more a Gibraltársku skalu. Je v prestížnej oblasti s panoramatickým výhľadom na more a golfovým ihriskom. Má jednoduchý prístup na pláž a ponúka exkluzívne golfové ihriská svetovej triedy, spolu s množstvom ďalších zariadení a služieb, ktoré poskytuje oblasť La Alcaidesa v Cádize.

Nádherné výhľady z Alcaidesa Homes sú skutočným klenotom projektu: môžete sa kochať pohľadmi na more, golfové ihrisko a ikonickú skalu Gibraltáru. Priestranné terasy ponúkajú ideálne miesto na vychutnanie si týchto scenérií. Domy sú vybavené veľkými oknami, domácou automatizáciou, súkromným parkoviskom a priestorom na uloženie bicyklov.

Uzavretý areál ponúka nekonečný bazén, vonkajšiu posilňovňu, fitness centrum, saunu, coworkingový priestor a spoločenský salónik. Celý objekt je navyše zabezpečený bezpečnostnými kamerami.

 

Serenity alcaidesa

Úplne nové golfové domy v prvej línii, apartmány plážových klubov a penthousy na predaj. Rezort ponúka 1, 2, 3 a 4-izbové nehnuteľnosti v závideniahodnej lokalite.

Serenity Alcaidesa ponúka starostlivo naplánované nehnuteľnosti,priestranné obývacie priestory, veľké okná, ktoré prinášajú dostatok svetla, veľkoplošné posuvné dvere, otvorený obytný priestor, plne vybavená profesionálna kuchyňa, prestížne spotrebiče schválené šéfkuchárom, dizajnové kúpeľne, špičkové svietidlá a kovania v celom objekte.

Serenity Alcaidesa ponúka pokojné útočisko v slnečnom južnom Španielsku, obklopené nádhernou prírodnou krajinou. Tento výrazný rezidenčný rezort na slnečnom pobreží Costa del Sol, vedľa Sotogrande a neďaleko Gibraltáru, sa môže pochváliť jedinečným výhľadom na golfové ihrisko a pôsobivým rekreačným vybavením. Vychutnajte si vstupný bazén na pláž, upravené záhrady, krytú posilňovňu, stolný tenis, bláznivý golf a zónu jogy. Deti sa môžu zabaviť aj na vodných a vonkajších ihriskách.

Carat sky villas

Carat Sky Villas bol navrhnutý ako rezidenčný komplex pozostávajúci z 18 domov rozmiestnených v štyroch blokoch. Prvé dva bloky sú orientované na východ a pozostávajú zo štyroch domov, ktoré sú usporiadané nad sebou tak, aby nezasahovali do výhľadov. Ďalšie dva bloky sú orientované na juh.

Ubytovacie zariadenie Carat Sky Villas sa nachádza v centre mesta Reserva del Higuerón Privé. Budova má ideálnu polohu medzi najobľúbenejšími mestami na pobreží Costa del Sol: hlavným mestom Malaga a Marbellou, medzinárodným symbolom luxusu. Reserva del Higuerón je nádherné miesto na život, obklopené pokojom a vyrovnanosťou, no len pár minút od Benalmádeny, Puerto Marina a Fuengiroly.

Vďaka vynikajúcej dopravnej sieti je Carat Sky Villas len 10 minút jazdy od medzinárodného letiska v Malage. Na letisko sa dostanete vlakom za menej ako 30 minút z neďalekej prímestskej stanice Carvajal.

Ak je vašou vášňou golf, v okolí nájdete množstvo ihrísk. Ako člen klubu majiteľov RH Privé si môžete vychutnať špeciálne zaobchádzanie v golfovom klube El Chaparral.

Spoločné priestory budú umiestnené na celom poschodí prvého bloku. Nájdete tu coworkingový priestor, pilates miestnosť, posilňovňu, saunu, turecké kúpele, masážnu miestnosť, vyhrievaný bazén, viacúčelovú miestnosť, bar s vonkajšou terasou a krytú relaxačnú zónu pri hlavnom bazéne s 110 m² vodnej plochy. Solárium bude umiestnené vedľa hlavného bazéna.

Carat Sky Villas zdôrazňuje filozofiu Reserva del Higuerón Privé a posilňuje jej záväzok k udržateľnosti a ochrane životného prostredia. Robí to nielen používaním vysoko udržateľných materiálov, ale aj sériou dodatočných opatrení.

Priestranné interiéry 2 a 3-izbových domov dopĺňa veľká terasa, ktorá ponúka zaručený výhľad na more. Väčšie 3-izbové domy sa nachádzajú v dolnej časti Carat Sky Villas. Tieto dokonca presahujú 80 m² spoločnej obytnej plochy, zahŕňajú všetky dvojlôžkové spálne s vlastnou kúpeľňou a majú veľkorysé šatne. Každý apartmán alebo penthouse má v cene zahrnuté dve alebo tri parkovacie miesta a jednu skladovaciu miestnosť.

Lomas deL higuerón

Las Lomas del Higueron je obytná štvrť, kde sa dbalo na každý detail, aby ste sa do svojho domova zamilovali každý deň.

Táto oblasť je výsledkom série skvelých nápadov a veľkého úsilia, vďaka ktorým je Las Lomas del Higueron ideálnym miestom na bývanie. Integruje spoločné priestory a zeleň, pričom vonkajšie priestory plynulo prechádzajú medzi jednotlivými domami. Každá etapa výstavby je uzavretým priestorom s vysokou úrovňou bezpečnosti, ktorá vám poskytne súkromie a intimitu.

Naším cieľom je vytvoriť kvalitné, inovatívne a udržateľné prostredie, kde ľudia môžu žiť, pracovať a užívať si voľný čas. Ponúkame širokú škálu priestorov na stretávanie sa a spoločenské aktivity.

V prvej fáze je k dispozícii 49 radových domov s rovnakou dispozíciou 3+kk. Každý dom má vlastnú záhradu, dve podlažia plus solárium, sklad, dve parkovacie miesta, spoločný bazén, zelené spoločné priestory, posilňovňu a coworkingový priestor výhradne pre majiteľov. Domy sú rozdelené do 10 malých skupín po 2, 4, 5 a 6 jednotkách.

V druhej fáze sa nachádza 180 bytov s 2 a 3 izbami, rozdelených do 10 blokov po 10 alebo 20 jednotkách. Byty majú 2 alebo 3 spálne a súkromnú záhradu, až po 3 izbové penthousy. V blízkosti urbanizácie sú zelené plochy a bazény. Ponúkame aj posilňovňu, coworkingový priestor pre majiteľov a dve parkovacie miesta na apartmán.

Fáza 3 ponúka 30 bytov s 2, 3 a 4 izbami, rozdelených do 3 blokov. Byty na prízemí majú vlastné záhrady, zatiaľ čo penthousy majú solárium. Súčasťou sú zelené plochy, spoločné kúpalisko, posilňovňa, coworkingový priestor pre majiteľov a dve parkovacie miesta na apartmán. Táto fáza ešte nie je v predaji.

Fáza 4 zahŕňa 36 bytov s 2 a 3 izbami, rozdelených do 3 blokov. Byty na prízemí majú súkromné záhrady, zatiaľ čo penthousy majú solárium. Súčasťou sú zelené plochy, spoločné kúpalisko, posilňovňa, sauna, coworkingový priestor pre majiteľov a dve parkovacie miesta na apartmán.

Higuerón south residences

Kupujete nový byt v ideálnej lokalite vo Fuengirole? Nový developerský projekt Higueron South na svahoch hory Fuengirola ponúka veľa možností. Moderné apartmány a penthousy uprostred krásnych upravených záhrad. Ale je toho viac, oveľa viac. Bezprostredná blízkosť projektu ponúka naozaj všetko: od wellness, kúpeľov, posilňovne, padel tenisu, vlastnej reštaurácie a kaviarne, concierge, stráženia detí, požičovne e-bicyklov a áno, dokonca aj sedenia pre psov!

Existuje len málo projektov, kde sú všetky tieto služby ponúkané. Higueron South nie je len domov, ale kompletný koncept životného štýlu.

Okrem toho Higueron South ponúka výber z mnohých apartmánov a penthousov postavených podľa najvyšších štandardov, ideálne ako rekreačný dom alebo trvalé bydlisko s dostatkom zelených vonkajších plôch a luxusným bazénom. Apartmány sú vybavené otvorenou kuchyňou, integrovanou v obývacej izbe a prepojenou s priestrannými terasami s krásnym výhľadom na upravené záhrady, more a hory. Pracujeme s najkvalitnejšími povrchovými úpravami a tieto energeticky úsporné domy sú moderné a elegantné vďaka svojmu dizajnu a hojne využívajú prirodzené svetlo. Všetky ubytovacie zariadenia v destinácii Higueron majú veľké terasy s otvoreným výhľadom a strešné apartmány so soláriami s výhľadom do záhrady, na hory a more. Všetky domy Higueron South majú garáž a sklad.

valley collection

Valley Collection je majstrovsky naplánovaná ekologická komunita s prvotriednou infraštruktúrou a podpornými službami, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu kvalitu života.

S rozlohou viac ako 20 000 m² upravených zelených plôch je Valley Collection exkluzívnym projektom s 224 apartmánmi. Tento projekt zahŕňa 141 dvojizbových apartmánov, 45 trojizbových apartmánov a 38 trojizbových penthousov.

Jednotky sú rozdelené do štyroch podlažných konfigurácií, postavených na plošinách rôznych výšok, aby zaručili skvelý výhľad. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v malých, intímnych budovách s ideálnou orientáciou na juh alebo juhozápad, čo zabezpečuje spojenie súkromia a harmonického splynutia s krásnym prostredím.

Táto komunita sa môže pochváliť celkovo šiestimi bazénmi a všetky apartmány budú mať dve parkovacie miesta a sklad.

village verde

Verde je španielsky výraz pre zeleň, čo sa odráža v prostredí vidieka Village Verde a jeho záväzku byť projektom šetrným k životnému prostrediu. Projekt využíva udržateľné stavebné metódy a bude mať certifikáciu BREEAM. BREEAM je hodnotenie udržateľnosti, ktoré poskytuje certifikáciu pre projekty zamerané na vytváranie udržateľnejšieho prostredia, zvyšovanie blahobytu ľudí, ktorí v nich žijú a pracujú, a ochranu prírodných zdrojov.

Naše moderné dvoj-, troj- a štvorizbové apartmány, ako aj štvorizbové a päťizbové penthousy, ponúkajú to najlepšie z moderného otvoreného bývania. Sú zaplavené svetlom a môžu sa pochváliť úžasnými dvojitými aspektmi alebo obklopujúcimi terasami, ktoré umožňujú vychutnávať si teplé španielske slnko.

Sotogrande predstavuje nové vily Sky ako súčasť projektu Village Verde. Sotogrande® oznámila, že ďalšia fáza jej prestížneho rozvoja Village Verde, ktorý sa nachádza v hraniciach klubu La Reserva, bude zahŕňať dve jedinečné päťizbové vily Sky. Tieto vily budú rozložené na dvoch poschodiach a ponúknu panoramatický výhľad na pobrežie, andalúzske kopce a golfové ihrisko v klube La Reserva.

the collection

Kolekcia exkluzívnych pozemkov pre moderné vily v srdci klubu La Reserva v Sotogrande. Vychutnajte si pohodlie a luxus týchto jedinečných vilových rezidencií, ktoré sa nachádzajú priamo na okraji prestížneho golfového ihriska La Reserva. Každý z pozemkov ponúka nádherné výhľady na klub La Reserva, Stredozemné more a ikonickú skalu Gibraltáru.

Obyvatelia budú mať exkluzívny prístup k vymoženostiam klubu La Reserva, vrátane služieb concierge a životného štýlu, čo im umožní bezstarostné bývanie pre celú rodinu.

Villa Lentisco je jednou z úchvatných rezidencií pred 13. jamkou klubu La Reserva. Nachádza sa na pozemku s rozlohou 3615 metrov štvorcových a jej horizontálny otvorený dizajn plne využíva panoramatický výhľad na juh smerom k Stredozemnému moru, Gibraltáru a klubu La Reserva.

Interiér tejto vily má rozlohu 717 m², rozložený na dvoch úrovniach. Hlavný apartmán disponuje vlastným balkónom, kým ďalšie tri hosťovské apartmány ponúkajú komfort a súkromie. K luxusnému vybaveniu patrí vonkajší bazén a salónik, gril a vonkajší jedálenský kút, domáce kino, telocvičňa a priestory pre zamestnancov.

Villa Morera je dvojposchodová vila s úchvatným výhľadom na klub La Reserva, Gibraltár a Stredozemné more. Nachádza sa na pozemku s rozlohou 2882 m² a so zastavanou plochou 676 m². Prízemie zahŕňa Master Suite s walk-in šatníkom a dva ďalšie hosťovské apartmány. Veľké terasy spájajú vnútorné a vonkajšie obytné priestory.

Suterén má rozlohu 160 m² a zahŕňa garáž pre dve autá a práčovňu. K vysokokvalitnému vybaveniu patrí vonkajší bazén a salónik, gril a vonkajší jedálenský kút, domáce kino, telocvičňa a priestory pre zamestnancov.

Villa Limonar sa nachádza na pozemku v La Reserva, s výhľadom na zeleň 18. jamky. Táto ohromujúca villa je situovaná na pozemku s rozlohou 5792 m² a je zložená s dvoch podlaží. Pýši sa otvoreným obývacím priestorom, hlavnou spálňou s vlastnou kúpeľňou a ďalšími izbami.Rezidencia má vonkajší bazén, spa a telocvičňou.