Prečo predávať s nami?

Editácia fotky

Profesionálna prezentácia

Ku každej nehnuteľnosti sa chováme ako k svojej. Je to miesto, kde ste zažili veľa osobných vecí a preto si zaslúži Vaša nehnuteľnosť patričnú opateru. Doprajeme jej profesionálne fotografie, ktoré rozhodnú o počte záujemcov a tým pádom vedia zvýšiť cenu nehnuteľnosti. 

Kvetiny na stole

Homestaging

Viete čo je to homestaging? Je to príprava nehnuteľnosti na fotenie. Naši makléri pravidelne chodia s plnými kuframi, kde majú vankúše, deky, kvety, vázy a podobné veci, ktoré môžu vyzdvihnúť kladné stránky Vašej nehnuteľnosti. 

Predávame aktívne

Dnes je celý svet online. Vašu nehnuteľnosť nehodíme na realitné portáli a budeme čakať zo založenými rukami. Využívame siete ako instragram, facebook, web a Vašu nehnuteľnosť tam uverejníme pre väčší dosah. A tak isto ponúkneme Vašu nehnuteľnosť našim klientom, čiže možno sa predá skôr, ako sa stihne vydať inzerát 🙂 

Couple with real-estate agent visiting house for sale

Spájame financie a reality

Kedže sme spojenie financií a realít, prinesieme Vám len takého kupujúceho, o ktorom vieme, že je schopný Vašu nehnuteľnosť kúpiť. Výhoda je to preto, pretože Vám nebude chodiť xy obhliadajúcich, ktorí si nakoniec aj tak Vašu nehnuteľnosť nebudú môcť kúpiť.

Dodáme právne podklady

Všetky právne záležitosti zabezpečíme v priebehu pár dní, kedže máme vlastné právne oddelenie, ktoré nám vie zabezpečiť všetko od rezervačných zmlúv až po návrhy na vklad.