„Najlepší čas na vysadenie stromu, bol pred 20timi rokmi. Druhý najlepší čas je práve teraz“

Lucia Pavelková

manažérkaNiečo o mne :

V oblasti financií sa pohybujem už takmer 20 rokov. 

V roku 2004 som začala pracovať v banke na pozícii servisného pracovníka a postupne som prešla cez finančného poradcu až po hypotekárneho špecialistu. 

Rok 2012 bol pre mňa zlomový. Uvedomila som, že chcem ponúknuť svojim klientom viac! Možnosť voľby, výberu a hľadať pre nich to najlepšie na trhu. Rozhodla som sa teda pre zmenu pôsobenia, odišla som z banky a začala som spolupracovať s maklérskou spoločnosťou, ktorá sa zameriavala na moju srdcovú oblasť a to úvery. 

Stúpajúcim počtom klientov, ich požiadaviek a potrieb na moje služby, som sa rozhodla v roku 2018, odísť z danej spoločnosti a vybrala som si silného partnera, ktorý mne a mojim klientom priniesol komplexnosť a kvalituBroker Consulting. Odvtedy som členom tímu, ktorého jedinečná filozofia: „FINANCIE, REALITY, SPOLU“ presne zodpovedá potrebám mojich klientov a mojim predstavám o kvalitnej starostlivosti o ich finančné zdravie. 

Mojim cieľom je poskytnúť im komplexné, profesionálne finančné a realitné poradenstvo. Byť súčasťou ich cesty k finančnej nezávislosti, pomáhať im napĺňať ich ciele a vzdelávať všetky generácie. 

Služby

Klienti o mne napísali....

Lukáš Gara
Lukáš Gara
Zobraziť viac
"Hneď na prvom stretnutí som z nej mal veľmi dobrý dojem a rozhodol som sa jej zveriť svoje finančné záležitosti. Vo svojom obore je absolútny profesionál, ktorý sa nebojí výziev. Postaví sa im čelom, aby ich zdolala pre spokojnosť svojho klienta, pre ktorého spraví prvé a posledné, nič nie je pre ňu nemožné. Na každý problém má riešenie. Vďaka nej som si splnil svoj sen, mať vlastný byť, za čo som jej nesmierne vďačný. Postavil som ju pred hotovú vec, s jasne určenými pravidlami a nárokmi. K môjmu prekvapeniu sa nezhrozila, ale sa ich chopila a do pár minút bolo na stole niekoľko možných riešení na výber. Presne tak ako som už napísal, postavila sa tomu čelom a zdolala to k mojej spokojnosti. Celým procesom ma bravúrne a úplne profesionálne previedla, bola mi oporou a vždy k dispozícii ochotná pomôcť. Po tomto je mi stále na pomoci bez akéhokoľvek problému. Jej služby môžem len vrelo odporúčať.
rodina Orgoňová
rodina Orgoňová
Zobraziť viac
"Chceli by sme sa touto cestou poďakovať za výbornú spoluprácu. Ďakujeme za obetavosť a zato, že ste bola promptná pri riešení problémov. V mene celej rodiny ďakujeme
p. Vonyik
p. Vonyik
Zobraziť viac
Lucia už 10 rokov rieši moje finančné veci a každýkrát sme našli správne riešenie na danú situáciu. Veľmi si vážim jej postoj k práci, keďže sa vždy snaží vyriešiť problémy najjednoduchšie a najefektívnejšie. Som nadmieru spokojný s jej pracovnou morálkou a som presvedčený, že budeme naďalej pokračovať v našej spolupráci.
p. Šintaj
p. Šintaj
Zobraziť viac
S pani Pavelkovou spolupracujeme už niekoľko rokov a s jej odborným prístupom a službami som bol vždy nadmieru spokojný. Ako finančný poradca dokázala poradiť a nájsť spôsob riešenia v oblasti, kde je odborníkom a vďaka jej šikovnosti sme našli spôsob, ako financovať bývanie. Oceňujeme u pani Pavelkovej prístup, flexibilitu a ochotu nájsť riešenie doslova na mieru. Na základe toho sme služby pani Pavelkovej odporučili aj našim známym, s ktorými taktiež spolupracovala a dokázala pomôcť s financiami. Podľa informácií, ktoré mám, boli s jej službami veľmi spokojní. S pani Pavelkovou počítame aj do budúcnosti v oblasti finančného poradenstva a určite budeme jej služby ďalej odporúčať.
Predošlé
Ďalšie
p. Bakoš
p. Bakoš
Zobraziť viac
S pani Pavelkovou spolupracujeme už dlhšiu dobu. Veľmi oceňujeme jej profesionálny prístup a ochotu kedykoľvek poradiť. Jej prístup a profesionalitu hodnotíme natoľko že sme jej služby odporučili ďalším ľuďom. Vďaka vašim službám si môžeme plniť naše sny s výstavbou domu.
p. Boráková
p. Boráková
Zobraziť viac
Dobrý deň, - všetky postrehy a názory sú iba v pozitívnom ponímaní. - od 1. chvíľe ochota, ústretovosť, zrozumiteľnosť - trpezlivosť pri hľadaní spoločných riešení - v spokojnosti dokončený spoločný obchod - nemám problém v budúcnosti sa obrátiť opäť alebo ponnúknuť a posunúť kontakt ďalej.
Predošlé
Ďalšie

Naša aktuálna ponuka nehnuteľností

Porovnajte a uzavrite si poistenie online

PZP auta

PZP poistenie auta

Povinné zmluvné poistenie vozidla podľa zákona.

Havarijné poistenie

Havarijné poistenie

Havarijné poistenie motorových vozidiel

cestovné poistenie

Cestovné poistenie

Cestovné poistenie na jednu cestu alebo aj ročné poistenie.

PZP motocyklov

PZP motocyklov

Povinné zmluvné poistenie motocyklov podľa zákona.

Poistenie domu a bytu

Poistenie nehnuteľnosti, domácnosti a zodpovednosti majiteľa nehnuteľnosti a členov domácnosti.

Zodpovednosť zamestnanca

Poistenie zodpovednosti zamestnanca za škodu spôsobenú zamestnávateľovi pri výkone povolania.

Napíšte mi

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vášho dopytu a odpovede na vašu správu.
Môžeme vás za týmto účelom kontaktovať na vami uvedené kontakty.
---
Odoslaním formulára potvrdzujete, že ste sa oboznámili s našimi pravidlami ochrany osobných údajov.

Rýchly kontakt

Lucia Pavelková

Naša kancelária:

Bajkalská 31, 

821 05 Bratislava

Slovensko

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako podriadený finančný agent Lucia Pavelková s.r.o., so sídlom Blatná na Ostrove 369, 930 32 zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 240431. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk

Všetky práva vyhradené Patrícia Balkó, s.r.o. a Broker Consulting, a.s.