• logo powered by Broker Consulting

Pozývam vás na webinár

AKO SI VYBUDOVAŤ ÚSPEŠNÚ KARIÉRU VO FINANČNOM A REALITNOM BIZNISE

Stačí sa registrovať a môžete pozerať!

Prečo si webinár pozrieť?

Je zaujímavé, že ani jeden z 80 spolupracovníkov (taká je veľkosť môjho tímu) pred tým ako skúsili tento obchod, sa nikdy v noci nebudilo s myšlienkou že budú úspešní obchodníci v oblasti realít alebo financií. V našom tíme sú spolupracovníci s VŠ vzdelaním aj bez neho a úspešne spájam ľudí s rôznym pracovným aj životným príbehom. S istotou môžem povedať, že som každému kto chcel, pomohla vybudovať úspešnú kariéru.

Pripravili sme pre vás krátke videá usporiadané do online webinára, aby ste sa mohli vopred pozrieť a dozvedieť viac o tom, ako pracujeme.

O ostatnom sa porozprávame osobne.

Čo sa na webinári dozviete?

 • Ako vnímame dnešnú situáciu

  Ako ovplyvnila súčasná situácia váš život? My máme inovácie ako náš princíp podnikania. On-line riešenia máme pripravené už dlho. A stále na nich pracujeme. Dnešný vývoj berieme ako impulz pre ďalší rozvoj. Preto berieme dnešnú dobu ako možnosť a príležitosť. Chcete spoznať svoje možnosti v on-line podnikaní?
 • Ako servisujeme a získavame aj dnes nových klientov

  Zber dát od klientov realizujeme prostredníctvom našej internej aplikácie BROK. Notifikácia prebieha cez SMS. Komplexné riešenie pre klienta prinášame vo FINANČNOM PLÁNE. Všetko prebieha profesionálne a dnes predovšetkým on-line. Od prvého oslovenia až po pravidelnú servisnú schôdzku. Chcete poznať konkrétne postupy?
 • Naše on-line produktové portfólio

  Máme komplexné produktové portfólio. Na 90 % vieme dohodnúť všetko ON-LINE.  Životné poistenie – Investície – Úvery – DSS – DDS. Pre NEŽIVOTNÉ POISTENIE majú naši finanční konzultanti vlastný on-line porovnávač. Áno svoj vlastný. Porovnanie všetkých produktov v on-line aplikácii OK TOM. Páčilo by sa vám mať všetky možnosti na svojej strane?
 • Reality vieme aj on-line

  Reality vieme on-line. Od náberu nehnuteľnosti, po podpis zmlúv. Minimalizujeme osobný kontakt s predávajúcim aj kupujúcim. Napriek tomu je zachovaný vysoký štandard realitných služieb. Zaujíma vás ako to môžete robiť aj vy?
 • Možnosti a príležitosti spolupráce

  Budovanie vlastného biznisu pod ochranou zavevedenej značky a v spolupráci so tímom skúsených kolegov, otvára unikátne príležitosti. Práve o týchto príležitostiach sa viac dozviete na našom webinári.

Zadajte svoj  email a pozrite sa, ako pracujeme:Na vami uvedenú emailovú adresu zašleme link na webinár o našej práci. Následne vám zavoláme, aby sme s vami dohodli osobný pohovor za účelom predstavenia našej spoločnosti a rozhovore o práci v našom kolektíve, ktorú môžete, ale aj nemusíte prijať.
Môžeme vás za týmto účelom kontaktovať na vami uvedené kontakty.
---
Odoslaním formulára potvrdzujete, že ste sa oboznámili s našimi pravidlami ochrany osobných údajov.